O nás

PENZION U staré pekárny*** nabízí kvalitní, čisté a cenově zajímavé ubytování hotelového typu. Naše kapacita je dnes až 35 lůžek různé kategorie ubytování, kde vybavení a služby jsou úměrné nejen ceně, ale také účelu Vašeho pobytu. Pokoje jsou u nás rozdělěny nejen podle velikosti a vybavení, ale také podle počtu lůžek. Nabízíme Vám 1 - 4 lůžkové pokoje a také vícelůžkové apartmány až se 7 lůžky. Nad rámec standardního ubytování dále nabízíme pobyty, včetně krátkodobých pronájmů v pokojích s označením SIESTA (více také v sekci Ubytování). Součástí našeho ubytovacího komplexu je nejen Penzion "U staré pekárny" - objekt  No. 215, ale také depandance Apartmány - objekt No. 169. 

Web-villa

Ubytovací komplex je velice dostupný, neboť se nacházíme asi 10 km od Ostravy ve směru k státní hranici s PL. Od dálnice D1 jsme cca 1,5 km. V případě potřeby pro Vás rádi přijedeme nebo Vám zajistíme smluvní TAXI, nejen na mezinárodní letiště Ostrava – Mošnov (od nás vzdálené 30 km), ale také na vlakové nebo autobusové nádraží v Ostravě, Bohumíně, případně jinde podle dohody s Vámi.

V celkem 8 pokojích a 2 apartmánech je u nás připraveno až 35 lůžek. Pokoje jsou  dispozičně a na míru řešeny a kategorizovány tak, aby se u nás mohli  ubytovat nejen hosté v rámci své pracovní – služební cesty, ale  také rodiny s dětmi nebo také hosté žádající vyšší komfort (pokoje SIESTA). Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení na každém pokoji. Součástí Penzionu je pro potřeby hostů a rodin s dětmi kuchyňka, součástí apartmánů velká kuchyně. Pokoje máme vybaveny tak, aby byly nejen praktické, ale také útulné,  stylové a odpovídali specifickým požadavkům našich zákazníků. Součástí naší služby a standardem, za který již neplatíte je Wi-Fi síť.

Dscf1458

Součástí Penzionu je RECEPCE a banketka (společenská/snídaňová místnost), kterou lze rovněž přizpůsobit pro konání Vaší firemní nebo privátní akceSoučástí recepce je také kulečník.

Pokud jsme Vás zaujali a zrovna právě teď hledáte nebo někdy v budoucnu budete hledat kvalitní ubytování nebo zázemí pro Vaše akce či jednání, tak neváhejte a kontaktujte nás.