Ceník

PENZION "U staré pekárny" ***

Příjezd (Check-in)  : od 14:00 hod. (2 p.m.) do 24:00 hod. (12 p.m. - midnight).
Odjezd (Check-out): do 11:00 hod. (11 a.m.).

Nebo dohodou!

Ceník platný od 01.01.2022. V ceně není zahrnuta snídaně ani žádná jiná strava. Snídani je možno objednat za příplatek. Příplatek za snídani pro ubytované hosty je 120,- Kč/den. Děti do 5 let mají snídani ZDARMA.

1 noc

Pokoj (1 osoba)  880,- / noc
Pokoj (2 osoby) 990,- / noc
Pokoj (3 osoby) 1220,- / noc
Pokoj (4 osoby) 1480,- / noc
Siesta (1-2 osoby) 1080,- / noc
Apartmán A1 - No. 169/1 (až 5 osob)  1600,- / noc
   
   

 V případě skupinových a rodinných pobytů, firemních akcí nebo dlouhodobých pobytů nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci ubytování a služeb.

Snídaně

Snídaně podáváme od 7:00 hod. do 9:30 hod. Po dohodě Vám můžeme také připravit snídaňový balíček. V případě skupin je snídaně podávána formou bufetu, není-li dohodnuto jinak. Příplatek za snídani je 120,-Kč za osobu. Děti do 5 let mají snídani ZDARMA.

Bonusy, slevy, příplatky

Ceny jsou uvedeny vždy za noc a v CZK (Kč) vč. DPH, bez snídaně. Děti do 3 let mají pobyt ZDARMA bez nároku na lůžko (dětskou postýlku na vyžádání možno zapůjčit za poplatek (100,- Kč)). V případě skupinových pobytů, firemních akcí nebo dlouhodobých pobytů nás prosím kontaktujte pro individuální kalkulaci ubytování a služeb. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům. 

Podmínky zrušení rezervace  - STORNO  podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 3 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do PENZIONU nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši, tzn. 100% z ceny rezervace.

Platební a další podmínky

V PENZIONU je možno platit v hotovosti, po dohodě na fakturu převodem v EUR nebo CZK (Kč). Není možné platit Platební kartou. Zálohy a předplatby se platí po individuální dohodě nebo na základě požadavku ubytovatele.

V případě objednání ubytování přes www.booking.com platí cena a další podmínky uvedená v rezervačním systému booking.com, nikoliv cena stanovena ceníkem na této webové stránce nebo dohodou!

PENZION si vyhrazuje právo změny cen, bez ohledu na platný ceník. Cena je upravena zejména v případech konání sportovních a společenských akcí v lokalitě Bohumínska, Karvinska a Ostravska. O těchto změnách si informace můžete vyžádat na RECEPCI.  

PENZION si vyhrazuje právo vybrat v den příjezdu zálohu - kauci na případné škody vzniklé nešetrným nebo nedbalým zacházením. Záloha může být požadována do výše určené ubytovatelem, minimálně však 1.000,-Kč. V případě, že škoda nevznikla bude záloha ubytovatelem vrácena při odjezdu po převzetí ubytovacího zařízení.